פורום יעוץ לנושאים טמטומיים וכסיליים
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
פורום יעוץ לנושאים טמטומיים וכסיליים

יש לכם שאלה טיפשית או משהו שבא לכם להוציא החוצה?? זה המקום! כולם מוזמנים לשאול ולהגיב, כל עוד זה לא רציני, מנומס, יפה או נורמלי

אינדקסאינדקס  PortalPortal  חיפושחיפוש  Latest imagesLatest images  הרשםהרשם  התחבר  

סיפור קורע לב - החיים חרא

Go down 
2 posters
מחברהודעה
MrsD
מתחיל
מתחיל

מספר הודעות : 11

סיפור קורע לב - החיים חרא Empty
הודעהנושא: סיפור קורע לב - החיים חרא   סיפור קורע לב - החיים חרא Icon_minitime2008-01-25, 23:16

לקוח מכאן - http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=523314

טוב קודם כל עלי

היי אני זהר אני בת 13 ואני ממש גבוהה!!! אין לי חבר אבל יש הרבה ביקוש!!! אני בכיתה ז' יש מלא בנים מכיתה ט' וי' שרוצים להיות חברים אני בקטע של הבנים מט' (הם יותר חמודים) אבל אני רק בז' וילדים מט' רוצים אותי!?!?!?!? כנראה שאני במצב טוב!!!

אני גרה בירושלים (במרכז העיר) ויש פה מלא בנים חמודים לאללה!!!! אני מאוד אוהבת מוזיקה (זה החיים שלי) זה רק נראה שיש לי אחלה חיים אבל לא אני שונאת את ההורים!!! אני שונאת את כולם וכולם אוהבים אותי אני לא יודעת מה לעשות אני הבן אדם הכי שקרן בעולם!!! רוצים דוגמא?!?!?!? אני עובדת על חברה שלי שאני אסדר לה חבר חתיך ויש לי מישהו להכיר לה אבל הוא לא רוצה אותה! אז אני ממשיכה לעבוד עליה ויש עוד אבל עדיף שאני אפסיק עכשיו!!! זהו בערך חוץ מזה שאני הייתי אימו ואני לא מציעה לאף אחד להיות אימו כי זה חרא כולם מרביצים לך (לא לי לאיזה ילד מהכיתה שלי מרביצים כל היום) אז אם את\ה אימו תפסיקו עם זה כמה שיותר מהר!!!!!! אל תהרסי לכם ת'חיים!!!

ותקישו אל תעשנו בחיים זה לא טוב (מנסיון!!) אל תגעו בזה ולא בסמים (כאילו תעשו מה שבא לכם אני מציעה שלא!!)

טוב זהו תגיבו נבלות!!!

לא הדבר הכי מרגש שאי פעם קראתם?
חזרה למעלה Go down
Gondorian
Developer
Developer
Gondorian

מספר הודעות : 92

סיפור קורע לב - החיים חרא Empty
הודעהנושא: Re: סיפור קורע לב - החיים חרא   סיפור קורע לב - החיים חרא Icon_minitime2008-01-27, 19:04

הזלתי דמעה.
ולא הבנתי רק דבר אחד,
איך הבנים מט' יותר חמודים מהבנים בי'?!
משהו פה לא בסדר.
חזרה למעלה Go down
https://helpmeplease.forumisrael.net

סיפור קורע לב - החיים חרא
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-